Ligging
dit permanent door water omgeven camp ligt op het eiland Nxaragha in het hart van de delta. Ca. 30 min. vliegen naar Maun en ca. 80 min. naar Kasane.
Accommodatie
Het hoofdgebied van Camp Okavango bestaat uit een netwerk van met elkaar verbonden wandelpaden die twee lounges, een eetruimte, een bibliotheek, een self service bar en een souvenirwinkel met elkaar verbinden. Zachte hellingen leiden naar het lagere terras met twee vuurplaatsen en comfortabele zitgedeeltes die uitnodigen om te ontspannen en te genieten van de natuurlijke omgeving. Er is een derde terras met een zwembad en een rietgedekte lounge voor de warme zomerdagen. Gasten die drie nachten of meer in Camp Okavango verblijven, kunnen een nacht doorbrengen op het nieuwe Sleep Out Deck onder de sterrenhemel. Het slaapdek omvat een comfortabel bed (met muskietennet), een badkamer en alle voorzieningen die je nodig hebt voor een comfortabele nacht in de buitenlucht. Inbegrepen activiteiten: mokoro- en boottochten, bushwandelingen en vissen.
Kamers
de 12 safaritenten staan op verhoogde houten platforms te midden van de dichte vegetatie van de Okavango Delta. Elke tent beschikt over een badkamer met dubbele wastafels, een dubbele douche en een aparte toilet (met uitzicht). De schuifdeuren openen naar een privé-uitkijkdek met prachtig uitzicht biedt over de Okavango Delta. De familiekamer bestaat uit twee slaapkamers, elk met een eigen badkamer.